Kayakmania 2018

BSK BINDUGA Z BYDGOSZCZY jest organizatorem KAYAKMANIA 2017, 2018.

KAYAKMANIA zaprasza wszystkich tych, którzy nigdy nie pływali na kajaku i chcieliby spróbować, wszystkich tych którzy mają trochę wolnego czasu, tych którzy wiedzą jak smakuje pływanie na kajaku i chcą wziąć udział w ultra maratonach, tych którzy lubią spędzać wolny czas blisko natury wśród zieleni.

Zabierz znajomych, rodzinę, dzieci i ani chwili się nie zastanawiaj, szkoda czasu.

Kayakmania, choć na chwilę, chętnie oderwie ludzi od pracy. Proponujemy wspólne spędzanie wolnego czasu na wodzie w osadach kajakowych, wspólny wysiłek, wieczorną integrację w stylu shanty - Kayakmania to doskonała forma integracji zarówno dla samotnego kajakarza jak i grup zorganizowanych.

Tak oryginalnego pomysłu gdzie indziej nie zrealizujesz, a uczestnicy Kayakmanii będą ją pamiętać bardzo długo.

Świat z wody wygląda inaczej.

ZOBACZ WIĘCEJ NA: WWW.KAYAKMANIA.PL

 

Aktualności

Bydgoskie Stowarzyszenie Kajakowe Bind…
Miło nam poinforować, że Bydgoskie Stowarzyszenie Kajakowe Binduga zostało przyjęte w poczet członków zwyczajnych PZKaj.
Dowiedz się więcej »
Konferencja Instruktorów Kajakarstwa 1…
W dniach 10-12 listopada, w Ośrodku MAZOWSZE w Soczewce k/Płocka, odbyła się Ogólnopolska Konferencja Instruktorów Kajakarstwa organizowana w ramach programu „Płyń po zdrowie”.  
Dowiedz się więcej »
Działania przyrodniczo-ekologiczne dla…
W ramach Międzynarodowego Dnia Kajakarza – „Kayakmania Koronowo 2017” w miejscowości Pieczyska koło Koronowa nad Zalewem Koronowskim, w dniu 16 września 2017 r. przeprowadziliśmy działania przyrodnicz…
Dowiedz się więcej »